SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
405 026 €
(3 649 € / m²)
Prodaja
6+
1
111 m²
Rue Marquette, Montréal

spavaća soba6+
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

GRAND condo situé face au parc Père-Marquette et de ses installations ludiques et sportives. Occupation à compter du 01/07/2026. Unité de 3 chambres à...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue Marquette, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPRIO DIRECT

Slični oglasi

Slično u inozemstvu