SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
250 159 €
(4 720 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue Richmond, Montréal

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Super nice condo with private garden area at the Bass 1. Benefit from all the great amenities: rooftop pool, exercise room, terrace and lounge area. S...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Rue Richmond, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Montreal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu