SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
268 968 €
(3 241 € / m²)
Prodaja
2
1
83 m²
Avenue Lincoln, Montréal

spavaća soba2
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rare find at The Manhattan! FULLY renovated condo, 902 sqft, 15th floor. Panoramic views of the mountain AND downtown from every room. Turnkey: primar...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKadaTuš kabinaKatNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

Avenue Lincoln, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Montreal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu