SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
308 824 €
(3 813 € / m²)
Prodaja
6+
1
81 m²
Rue Saint-Alexandre, Montréal

spavaća soba6+
stan81 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Les Lofts St-James #508 : condo rénové d’une chambre à coucher au cœur du Vieux-Montréal. Concept à aire ouverte de style loft avec chambre en mezzani...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Rue Saint-Alexandre, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Montréal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu