SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
347 201 €
(3 694 € / m²)
Prodaja
6+
1
94 m²
Rue Jean-Chevalier, Montréal

spavaća soba6+
stan94 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Incredible bright condo located at 8050 Jean-Chevalier Street #305 in LaSalle. This beautiful unit offers 2 spacious bedrooms, a full bathroom, a mode...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloPogled

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Rue Jean-Chevalier, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX DYNAMIQUE INC.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu