SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
558 075 €
(6 201 € / m²)
Prodaja
6+
2+
90 m²
Rue Ottawa, Montréal

spavaća soba6+
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Condo in Montreal offering refined urban living in the heart of vibrant Griffintown. This stunning corner unit features two spacious bedrooms, two sle...

Ostalo
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

Rue Ottawa, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX ACTION

Slični oglasi

Slično u inozemstvu