SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
602 745 €
(5 382 € / m²)
Prodaja
6+
2+
112 m²
Rue Rachel Est, Montréal

spavaća soba6+
stan112 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fully renovated undivided co-ownership condo, located on the ground floor, directly across from La Fontaine Park in the heart of the Plateau. This 3-b...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcKuhinjski aparatiDrvene gredeNakon renovacijePrirodno svjetloVisoki stropoviTerasaPerilica rublja

Ostalo
Dob ponude: 84dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Rue Rachel Est, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Québec

Slični oglasi

Slično u inozemstvu