SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
214 825 €
(4 670 € / m²)
Prodaja
5
1
46 m²
Boulevard René-Lévesque Ouest, Montréal

spavaća soba5
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this modern 45 m² apartment on the 3rd floor of a well-maintained building in the heart of Montreal's Centre-Ouest. It features a closed bedr...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakVisoki stropoviPrirodno svjetloNamještenoKat

Ostalo
Dob ponude: 202dana
Ažurirano: 166dana

Lokaliteti

Boulevard René-Lévesque Ouest, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX DYNAMIQUE INC.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu