SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
299 685 €
(4 611 € / m²)
Prodaja
6+
2+
65 m²
Matthews Gate, Mississauga

spavaća soba6+
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome To 1 Elm Dr, Built By Renowned Daniels Corp. The Space Is Truly Functional With An Oversized 1-Bedroom + 1-Den Layout. One Den Features French...

Ostalo
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Matthews Gate, Mississauga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Right at Home Realty, Brokerage*

Slični oglasi

Slično u inozemstvu