SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
285 297 €
(2 570 € / m²)
Prodaja
6+
2+
111 m²
Kaneff Crescent, Mississauga

spavaća soba6+
stan111 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bright and spacious 2 bed+ Den - can be easy converted to 3rd bed or use as a home office. Beautiful Condo in the heart of Mississauga with newly reno...

Ostalo
Dob ponude: 68dana
Ažurirano: 66dana

Lokaliteti

Kaneff Crescent, Mississauga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Right at Home Realty, Brokerage*

Slični oglasi

Slično u inozemstvu