SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
365 516 €
(3 021 € / m²)
Prodaja
6+
2+
121 m²
Rue D'Amboise, Mirabel

spavaća soba6+
stan121 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxxcité Project in Mirabel -- Stunning 1,303 sq ft condo bathed in natural light thanks to its ideal orientation. Featuring 2 bedrooms, including a s...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue D'Amboise, Mirabel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Montréal Rive-Nord

Slični oglasi

Slično u inozemstvu