SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
171 716 €
(3 302 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Avenue de la Gare, Mascouche

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Superb turnkey 1-bedroom condo (3 1/2), built in 2014, located in a highly sought-after area of Mascouche, just a few steps from the train station and...

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Avenue de la Gare, Mascouche
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Montreal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu