SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
237 649 €
(2 285 € / m²)
Prodaja
6+
1
104 m²
Chemin Fraser, Gatineau

spavaća soba6+
stan104 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful 2-bedroom condo featuring a bright open-concept living area, with a modern kitchen and granite countertops flowing into the dining room and ...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Chemin Fraser, Gatineau
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Via Capitale Diamant

Slični oglasi

Slično u inozemstvu