SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
361 994 €
(6 582 € / m²)
Prodaja
5
2+
55 m²
Silver Moon Drive, Etobicoke

spavaća soba5
stan55 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Vita on the Lake. Live by the lake at Humber Bay Shores in your 1 bedroom + den, 2 bathroom condominium by Mattamy Homes. Contemporary fi...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcKaminDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloModerni stilKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 105dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Silver Moon Drive, Etobicoke
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Right at Home Realty, Brokerage*

Slični oglasi

Slično u inozemstvu