SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
81 011 €
(1 110 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
117 Street NW, Central Core

spavaća soba2
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome home! Don't miss this opportunity to be a part of the sought-after Wîhkwêntôwin community - close to everything you need. Located on the 16th ...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

117 Street NW, Central Core
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Edmonton

Slični oglasi

Slično u inozemstvu