SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
330 170 €
(4 179 € / m²)
Prodaja
4
2+
79 m²
Rue du Cercle-des-Cantons, Bromont

spavaća soba4
stan79 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnifique condo de 856 pi² situé au 2e étage du prestigieux Cercle des Cantons à Bromont. Ce condo comprend 2 chambres, dont une chambre principale a...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue du Cercle-des-Cantons, Bromont
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Cantons de l'Est Bromont

Slični oglasi

Slično u inozemstvu