SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
344 595 €
(3 961 € / m²)
Prodaja
6+
1
87 m²
Chemin du Bas-de-Sainte-Thérèse, Blainville

spavaća soba6+
stan87 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PROJET MONROE | This urban condo located on the 4th floor stands out for its contemporary architecture and loft-style exposed concrete ceilings. The o...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKatKadaTuš kabinaTerasa

Ostalo
Dob ponude: 98dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Chemin du Bas-de-Sainte-Thérèse, Blainville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Montréal Rive-Nord

Slični oglasi

Slično u inozemstvu