SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
181 113 €
(1 793 € / m²)
Prodaja
1
1
101 m²
Old Yale Road, Abbotsford

spavaća soba1
stan101 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Evergreen Village, one of Abbotsford's most sought-after 55+ communities! This spacious & well-maintained 1 bed + den, 1 bath home offers o...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Old Yale Road, Abbotsford
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Vancouver Kerrisdale

Slični oglasi

Slično u inozemstvu