SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
373 268 €
(5 743 € / m²)
Prodaja
5
2+
65 m²
Richmond Street West

spavaća soba5
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Take a full 3D interactive virtual tour of this suite and explore every detail from home. Currently tenanted at $2,750 per month, this 1+ Den condo of...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 53dana

Lokaliteti

Richmond Street West
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Right at Home Realty, Brokerage*

Slični oglasi

Slično u inozemstvu