SUPA24
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil
Kuća i okolina; pogled
Dnevni boravak
390 214 €
(6 003 € / m²)
Prodaja
4
1
65 m²
Queens Quay West

spavaća soba4
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Queen's Harbour! This beautifully recently renovated condo is perfectly situated on charming Queen's Quay offering both comfort and functio...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviPločicePrirodno svjetloOtvoreni dnevni boravakNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Queens Quay West
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Right at Home Realty, Brokerage*

Slični oglasi

Slično u inozemstvu