SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
900 000 €
(7 200 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
125 m²
Bree Street

spavaća sobaatypical
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Penthouse-Wohnung 16on Bree Street/CapetownDieses beeindruckende Penthouse (ca. 125 qm bestehend aus 102 qm Innenraum und 23 qm Balkon) befindet sich ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatKuhinjski aparatiPerilica rublja

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 162dana

Lokaliteti

Bree Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immetzo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu