Popis ponuda
13
13
13
900 000 €
(7 200 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
125 m²
Bree Street
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
125 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Penthouse-Wohnung 16on Bree Street/CapetownDieses beeindruckende Penthouse (ca. 125 qm bestehend aus 102 qm Innenraum und 23 qm Balkon) befindet sich ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
495dana
Ažurirano:
494dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Bree Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.