SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(1 737 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
57 m²
Pelican Parade

spavaća sobaatypical
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury 1 Bed Apartment For Sale in Melkbosstrand Cape Town South AfricaEsales Property ID: es5553922Property Location20 Pelican ParadeMelkbosstrand, C...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KadaTuš kabinaOtvoreni dnevni boravakPerilica rubljaPogled

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Pelican Parade
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Esales Property Ltd

Slični oglasi

Slično u inozemstvu