Popis ponuda
32
32
32
517 746 €
(1 876 € / m²)
Prodaja
4
2+
276 m²
Heleza Boulevard
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
276 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Luxury Penthouse Living in the Heart of Sibaya Coastal Precinct
Discover an extraordinary blend of luxury, elegance, and investment potential with t...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
72dana
Ažurirano:
71dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Heleza Boulevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.