SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
883 000 €
(7 955 € / m²)
Prodaja
3
2+
111 m²
Arthurs Road

spavaća soba3
stan111 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Gefragte Luxus-Wohnung in KapstadtDiese luxuriöse Wohnung (ca. 111 qm) befindet sich im obersten Stockwerk des markanten Station-House und bietet Ihne...

Ostalo
Dob ponude: 241dana
Ažurirano: 66dana

Lokaliteti

Arthurs Road
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immetzo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu