Popis ponuda
9
9
9
2 094 500 €
(14 750 € / m²)
Prodaja
5
1
142 m²
דינה, ירושלים | القدس
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
142 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Au coeur de la Baka- appartement luxueux et neuf de 5 pièces 130 m2 plus un balcon de 12 m2.
3 salles de bains et toilettes
Grande cave ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
11dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
דינה, ירושלים | القدس
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.