Popis ponuda
8
8
8
1 354 200 €
(12 200 € / m²)
Prodaja
4
1
111 m²
אביטל, ירושלים | القدس
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
111 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Dans le quartier de Mekor Haim proche Baka à seulement 2 minutes à pied du centre commercial Hadar. À quelques minutes du parc vert et ca...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
14dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
אביטל, ירושלים | القدس
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.