Popis ponuda
10
10
10
2 197 800 €
(12 928 € / m²)
Prodaja
5
1
170 m²
הפלמ"ח, ירושלים | القدس
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
170 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Penthouse de rêve 5 pièces 140 m² + terrasse souccah 30 m². Étage 23 sur 24. Vue panoramique imprenable sur tout Jérusalem et sur la viei...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
18dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
הפלמ"ח, ירושלים | القدس
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.