SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 131 200 €
(20 297 € / m²)
Prodaja
4
1
105 m²
דוד המלך, ירושלים | القدس

spavaća soba4
stan105 m²
kupaonice1

Monbaz, centre-ville
Dans un immeuble de standing avec gardien
Superbe appartement jardin !
105 m²
Jardin de 65 m²
4 pièces
3 ch...

Namješteno
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

דוד המלך, ירושלים | القدس
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alex Losky

Slični oglasi

Slično u inozemstvu