Popis ponuda
2
2
934 670 €
(10 996 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
דב בר בורוכוב, ירושלים | القدس
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
85 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Appartement de 4 pièces à Kiryat Yovel, proche du quartier Beit Vagan. Avec potentiel de projet de renouvellement urbain (Pinouy-Binouy) ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Vrtovi
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
9dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
דב בר בורוכוב, ירושלים | القدس
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.