SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 530 057 €
(14 037 € / m²)
Prodaja
5
2+
109 m²
3338, תל־אביב–יפו

spavaća soba5
stan109 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A unique apartment in a true boutique building with a distinct Jaffa character, just 5 units, with an excellent layout and design in the heart of the ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPrirodno svjetloOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

3338, תל־אביב–יפו
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Home Market

Slični oglasi

Slično u inozemstvu