SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 808 107 €
(17 554 € / m²)
Prodaja
4
1
103 m²
רענן, תל־אביב–יפו

spavaća soba4
stan103 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

In a beautiful building in the Florentine neighborhood, close to Neve Tsedek and the Coulee verte, shops and cafes, spacious 115m2 apartment with balc...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

רענן, תל־אביב–יפו
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

EC NADLAN Tel-Aviv

Slični oglasi

Slično u inozemstvu