SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 007 050 €
(13 747 € / m²)
Prodaja
4
2+
146 m²
מנחם בגין, תל־אביב–יפו

spavaća soba4
stan146 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A beautifully designed and quiet apartment on a high floor in the Midtown Tel Aviv project, offering breathtaking panoramic views, meticulous planning...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

מנחם בגין, תל־אביב–יפו
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Home Market

Slični oglasi

Slično u inozemstvu