Popis ponuda
5
418 900 €
(4 504 € / m²)
Prodaja
4
1
93 m²
אלי כהן, אשקלון
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
93 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Dans le quartier de Neot Ashkelon, 4 pièces loué 3800 NIS à saisir Terrasse, Ascenseur, Air conditionné, 2 wc, Salle de spor...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
13dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
אלי כהן, אשקלון
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.