Popis ponuda
10
10
10
300 325 €
(7 508 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
אשקלון
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
40 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Appartement 2 pièces avec très belle vue mer, à 50 mètres du bord de plage, mamad, parking et cave Vue dégagée, Bord de mer,...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
אשקלון
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.