SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
973 500 €
(6 405 € / m²)
Prodaja
5
1
152 m²
שבט נפתלי, אשדוד

spavaća soba5
stan152 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Appartement d'exception à Ashdod – Quartier Youd Bet

Situé rue Shevet Naftali, dans l'un des secteurs les plus recherchés d'Ashdod, déco...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

שבט נפתלי, אשדוד
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tivour Building

Slični oglasi

Slično u inozemstvu