Popis ponuda
2
2
2 115 907 €
(15 333 € / m²)
Prodaja
5
1
138 m²
עתידים, רעננה
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
138 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Projet de luxe à Ra’anana, en construction et avec toutes les garanties.
Seulement 20 % à payer jusqu’à la livraison.
Projet comprenant u...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
4dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
עתידים, רעננה
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.