SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
848 235 €
(7 376 € / m²)
Prodaja
4
1
115 m²
שברץ, רעננה

spavaća soba4
stan115 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Raanana Est recherché. Immeuble après Tama. 4 pièces entièrement rénové. Grandes chambres. Proche de tous commerces et École Ariel. ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

שברץ, רעננה
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Laurence Zemour

Slični oglasi

Slično u inozemstvu