SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
649 000 €
(5 954 € / m²)
Prodaja
4
2+
109 m²
חבצלת החוף, נתניה

spavaća soba4
stan109 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Location: 16 Havatzelet HaHof St. ✨ The Property: 4-room apartment, approx. 110 sqm, located on the 4th floor with an elevator. Features an 8 sqm balc...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

חבצלת החוף, נתניה
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Poleg Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu