Popis ponuda
10
10
10
761 100 €
(6 343 € / m²)
Prodaja
5
1
120 m²
הפנינה, נהריה
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
120 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Dans le nouveau quartier d'Akhziv, bel appartement 5 pièces d'environ 120m2 avec terrasse de 20m2 et belle vue mer. Situé au 6e étage sur...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
10dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
הפנינה, נהריה
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.