SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
10 030 000 €
(50 150 € / m²)
Prodaja
4
2+
200 m²
וינגייט, הרצליה

spavaća soba4
stan200 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnificent Penthouse in Oceanos1st Line to the sea3 Rooms2 Bedrooms200 sqm2 Balconies 80 sqmSubfloor heating plus side heating in the balconiesUnique...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

וינגייט, הרצליה
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Poleg Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu