Popis ponuda
4
4
781 750 €
(9 534 € / m²)
Prodaja
3
1
82 m²
השר רבינוביץ, בת ים
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
82 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Très beau projet neuf au cœur de Bat Yam, à environ 15 minutes à pied de la mer et proche de la ligne de tramway qui mène à Tel Aviv. Pre...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
11dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
השר רבינוביץ, בת ים
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.