Popis ponuda
2
2
1 275 375 €
(9 378 € / m²)
Prodaja
5
2+
136 m²
הצפירה, בת ים
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
136 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Brand New Pre Sale development in the hottest spot in Bat Yam. Please reach out for info.
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
89dana
Ažurirano:
89dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
הצפירה, בת ים
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.