Popis ponuda
11
11
11
625 000 €
(1 953 € / m²)
Prodaja
4
2+
320 m²
Via Bruno Buozzi, Vigevano
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
320 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Centro, vigevano, Penthouse for sale of 320 Sq. Mt., Excellent Condition, Heating Centralized, Energetic class: G, Epi: 417,17 kwh/m2 year, placed at ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Via Bruno Buozzi, Vigevano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.