SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
155 000 €
(1 107 € / m²)
Prodaja
6+
2+
140 m²
Via Cassia, Vetralla

spavaća soba6+
stan140 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Incantevole Appartamento Ristrutturato con Giardino e Posto Auto - Un Sogno che Diventa Realtà!
Sogni un'oasi di pace e comfort? A Vetralla zona La Bo...

Ostalo
Dob ponude: 209dana
Ažurirano: 171dana

Lokaliteti

Via Cassia, Vetralla
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Piombi RE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu