SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
397 000 €
(3 970 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Ponte della Libertà, Venezia

spavaća soba3
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sono in vendita due appartamenti ristrutturati con gusto in una splendida e tranquilla posizione con vista sulla laguna. Si tratta di un bilocale e di...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Ponte della Libertà, Venezia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Rimmo Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu