SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
49 500 €
(1 238 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Via Palestro, Stresa

spavaća soba1
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese Studio-Wohnung befindet sich in Stresa, im ruhigen und grünen Ortsteil Brisino – ideal als pied-à-terre oder Ferienwohnung für alle, die den Zau...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Via Palestro, Stresa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immobiliare Botto Borgosesia

Slični oglasi

Slično u inozemstvu