Popis ponuda
27
27
27
72 800 €
(735 € / m²)
Prodaja
4
1
99 m²
Via Roma, Rosora
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
99 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
ANGELI DI LUCE: ACCOGLIENTE RIFUGIO TRA LE COLLINE DI ROSORA
Buone condizioni. Luminoso. Panoramico!
Nel cuore della frazione Angeli di Rosora, do...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Garaža
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
207dana
Ažurirano:
171dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Via Roma, Rosora
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.