SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
420 000 €
(5 250 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Corso di Francia, Roma

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Fleming - Trilocale ristrutturato con terrazza di 55 mq
Nel cuore del quartiere Fleming, in Via Giuseppe Pecchio, a pochi minuti da Ponte Milvio, Cors...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Corso di Francia, Roma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Skyline

Slični oglasi

Slično u inozemstvu