SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
560 000 €
(4 341 € / m²)
Prodaja
5
2+
129 m²
Viale Appio Claudio, Roma

spavaća soba5
stan129 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

APPIO CLAUDIO - ROME, APARTMENT WITH GARAGE FOR SALE
The property is located in a perfect balance between history, nature, and modern amenities. The ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaKatTip zgradeOtvoreni dnevni boravakZaseban wcHodnikNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 212dana
Ažurirano: 174dana

Lokaliteti

Viale Appio Claudio, Roma
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Global Luxury Gruppo Bodini

Slični oglasi

Slično u inozemstvu